JML-diving

Menu
MENU

O firmě

Firma JML GLOBAL poskytuje konzultační služby v oblasti podnikání, pomáhá rozvoji nových linií podnikání (včetně zavádění nových výrobků na trh), restrukturalizace podniků, reorganizace společností a obchodních jednotek.

Naše podnikání je rozděleno do dvou linií.

První z nich je obchodní poradenství a marketing pro společnosti, které chtějí rozvíjet spolupráci v oblasti obchodu a služeb mezi Polskem a zahraničím (EU a mimoevropských). To platí jak pro polské společnosti, které chtějí vyvážet své zboží a služby do zahraničí, tak i pro zahraniční firmy, které chtějí nabízet své produkty a řešení na polském trhu. Rozsah služeb zahrnuje: identifikaci a kontaktování potenciálních klientů, distributorů, obchodních institucí, obchodní tisk, překlady a příprava propagačních materiálů, organizování schůzek, tlumočení na zasedáních, překlady nabídek, žádostí k předkládání návrhů, organizace stánků na veletrzích, organizace obchodních misí atd.. Vzhledem k povaze různých odvětví a různých cílů našich zákazníků, se rozsah služeb stanovuje individuálně s každým klientem na začátku spolupráce a neustále se modifikuje podle měnících se okolností a nových příležitostí vznikajících na trhu. Naše stálé partnery zastupujeme před klienty, de facto jako kdybychom byli jejich pobočkou.

Druhá linie našeho podnikání je reorganizace společností působících v Polsku – včetně zavádění nových výrobků, technologií na trh, spojování podniků, reorganizace a zvýšení efektivity organizace. V rámci této činnosti jsme nápomocný při zakládání nových firem.

Spokojenost zákazníka je naší největší hodnotou.